Extrabet Para Yatırma

Extrabet Bilgileri

Extrabet, 2023 yılına girilir girilmez farkını ortaya koyan ve tüm bahis sitelerinden daha önde gelmeyi başarmıştır. Vizyonu ve misyonuyla birlikte günlük en fazla para yatırma ve en fazla para çekme limitine sahip olan firmalardan bir tanesidir. Özellikle dünya yıldızı futbolcular ve dünyanın en çok izlenen spor müsabakalarına da sponsor olarak adını tüm dünyada duyurmayı başarmıştır. 6 Milyon TL’lik haftalık turnuvalar, 100.000 Euroluk çekilişler ve daha bir çoğu sadece Extrabet üyelerine özel olarak servis edilmektedir.

Extrabet’e Nasıl Para Yatırabiliriz?

Extrabet, Türkiye üyelerine özel Papara, QR, Cep Bank, İban, Kripto ve daha onlarca seçenekler para yatırma imkanı sunabilmektedir. Hatta bazı para yatırma seçeneklerinde sitemizden özel olarak girdiğinizde Papara gibi sizlere özel yatırdığınız paranızın %10’u kadar ücreti de yatırdığınız tutara eklemektedir. Adım adım sizler için nasıl para yatırabilirsiniz yazalım.

  1. Sitemiz axiscrude.com‘un ana sayfasında bulunan Extrabet’e giriş için tıklayın butonuna tıklayın.
  2. Üyeliğinizi tamamlayın kişisel bilgilerinizi gerçek yazmayın fakat telefon ve mail adresinizi gerçek yazın aktivasyon kodunu onaylamak için gereklidir.
  3. Ana sayfanın sol üstünde bulunan Extrabet logosunun yanındaki Para Yatırma seçeneğine tıklayın.
  4. Para yüklemek istediğiniz aracıyı seçin (QR, İban, Papara, Kripto)
  5. Para yatıracağınız tutarı girin ‘Para Yatırma’ butonuna tıklayın ve önünüze gelen alandan bilgilerinizi tamamlayarak paranızın kısa süre içerisinde hesabınıza düşmesini bekleyin.

Bu işlemleri adım adım yaptığınızda Extrabet’e hızlı ve güvenilir şekilde para yatırabilirsiniz. Şimdiden herkese bol şanslar iyi oyunlar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir